Slevy a akce na dovolenou na Jadranu - Last Minute zájezdy Chorvatsko. Itálie, Slovinsko a Černá Hora - jadran-online.cz

Přejít na obsah
DOPORUČUJEME
Rodinná dovolená v Chorvatsku v letovisku Kaštel Štafilič u Splitu sleva 20%

8 dní nyní od 6 990 Kč/os. před slevou 8 790 Kč os. Děti zdarma do 9 let.

Hledáte levné ubytování v Chorvatsku se stravováním formou all inclusive?  Pak by vás mohla zaujmout naše nabídka ubytování  v bungalovech a pokojích pro 2–4 osoby s  výhledem na moře, v turistickém komplexu Resnik**, který se nachází v klidném a malém letovisku Kaštel Štafilič  s oblázkovou pláží do 100 m a mezi starobylými městy Trogir a Split.starobylými městy.

Letovisko se rozprostírá v nádherném místě obklopeném přírodou a horami. Trpíte Vy nebo děti na astma, alergie nebo máte jiné dýchací problémy? Pak je pro vás tato dovolená dobrou volbou. Kaštel Štafilič vám nabízí prožít zdravotní, relaxační a klidnou dovolenou. s možností výletů s rodinou...

Doprava vlastní nebo autobusem


Pohodová dovolená na italském Jadranu v půvabném letovisku Caorle SLEVA 9%

8 dní s all inclusive a až dvěma  dětmi do 17,99 let ZDARMA nyní za  7 290 Kč  (před slevou 7 990 Kč)

Hledáte příjemné ubytování s all inclusivese stravou, s bazénem a v blízkosti mořské pláže, které se nachází v klidném místě, kde byste mohli nerušeně relaxovat? Depandance a bungalovy hotelu Marina, stojící u pláže Levante, vám poskytnou přesně to, co hledáte pro svou pohodovou a klidnou dovolenou u Jaderského moře v Itálii.

Doprava vlastní nebo autobusová za příplatek.

JADRAN: skvělé ceny dovolené na poslední chvíli...


Last minute zájezdy - sleva -75 %  (bus, let, vlastní doprava)


Nabídka pobytů na Jadranu se slevou na poslední chvíli - ideální příležitost pro každého, kdo má flexibilní termín dovolené.Akční nabídka - sleva -80% (bus, let, vlastní doprava)Nabídka zájezdů a pobytů v mimořádné akci - privátní domy, apartmány, chatky, mobilhome a hotelové pokoje v Chorvatsku a Itáli, s atraktivní akční slevou.
Další výhodné nabídky na dovolenou k Jadranu

Zájezdy na Jadran (bus, let, vlastní doprava)

Návrat na obsah